Dawid Krzętowski wiceprezesem zarządu

Z dniem 1 lutego pracę w zarządzie Rakowa rozpocznie Dawid Krzętowski, który obejmie stanowisko wiceprezesa. - Podejmujemy kolejny krok w kierunku wzmocnienia funkcjonowania klubu – mówi Michał Świerczewski, właściciel Rakowa.

Dawid Krzętowski rozpoczął przygodę z Rakowem, zostając zawodnikiem klubowej akademii. W 2008 roku podjął pracę jako trener. Przez lata był szkoleniowcem w grupach młodzieżowych oraz w drużynie rezerw. W ostatnich latach odpowiadał za rozwój projektu klubów filialnych. W Rakowie pracuje nieprzerwanie od 15 lat.

 

- Powołanie Dawida Krzętowskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu ma na celu kolejne wzmocnienie pionu nadzorczego i wykonawczego. Dawid jest mocno związany emocjonalnie z Rakowem. Jednocześnie posiada odpowiednie kompetencje, aby sprawować tę funkcję. Wierzę, że wykorzysta otrzymaną szansę i będzie ważnym ogniwem w rozwoju klubu – tłumaczy Michał Świerczewski.

 

- Chciałbym wykorzystać wieloletnie doświadczenie i dołożyć solidną cegiełkę do dynamicznego rozwoju Rakowa - podkreśla Dawid Krzętowski. - Dzięki pracy na różnych stanowiskach i przy wielu projektach znam dobrze struktury, pracowników, każdy kąt w klubie i zadania, jakie stoją przed nami. Wierzę, że dzięki ciężkiej pracy wspólnie wniesiemy Raków na jeszcze wyższy poziom organizacyjny – dodaje.

 

Nowemu wiceprezesowi życzymy powodzenia i wielu sukcesów!