Debiut Kamila Piątkowskiego w reprezentacji Polski!

Kamil Piątkowski zadebiutował w reprezentacji Polski! Nasz zawodnik rozegrał pełne 90 minut w wygranym 3:0 meczu el. MŚ 2022 z Andorą.

Data 28 marca na stałe zapisze się w historii Rakowa. Kamil Piątkowski został drugim po Pawle Skrzypku zawodnikiem Czerwono-Niebieskich, który doczekał się debiutu w reprezentacji Polski.

"Piona" rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce i spędził na boisku pełne 90 minut. Nasz zawodnik był aktywny w kreowaniu ataku pozycyjnego i rozgrywaniu piłki. Rywale z Andory nie stworzyli większego zagrożenia pod bramką Biało-Czerwonych. Polacy zwyciężyli 3:0 po dwóch bramkach Roberta Lewandowskiego i jednym Karola Świderskiego.

Reprezentacja Polski rozegra podczas marcowego zgrupowania jeszcze jeden mecz, 31 marca o godz. 20:45 z Anglią w Londynie.

Polska - Andora 3:0 (1:0)
Bramki: Lewandowski 30, 55, Świderski 87

Polska: Szczęsny – Bereszynski (60. Dawidowicz), Glik, Piątkowski, Rybus (60. Grosicki), Jóźwiak, Krychowiak, Zieliński (73. Kozłowski), Milik (60. Płacheta) – Lewandowski (63. Świderski), Piątek.