Dotkliwa porażka rezerw Rakowa

W meczu 8. kolejki Haiz IV ligi Raków II przegrał na wyjeździe z Sarmacją Będzin 1:8.

Spotkanie już w pierwszej połowie nie potoczyło się po myśli częstochowian. Do przerwy czerwono-niebiescy przegrywali 0:3 po golu Artura Nowaka, samobójczym trafieniu Oskara Krzyżaka oraz bramce Józefa Misztala.

Po przerwie Raków II zdołał odpowiedzieć w 76. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Bartosz Hacać. Niestety w ostatnich fragmentach gry rywale aż pięciokrotnie pokonali naszego bramkarza. Gole dla Sarmacji dołożyli: Alex Tyszczak (trzy), Piotr Makowski i Rafał Jędrzejczyk.

Nasza drużyna aktualnie zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 12. punktów. W kolejnym mczu RKS zmierzy się z Wartą Zawiercie.

Sarmacja Będzie - RKS Raków II Częstochowa 8:1 (3:0)

1:0 - Artur Nowak 30.
2:0 - Oskar Krzyżak (sam.) 37.
3:0 - Józef Misztal 40.
3:1 - Bartosz Hacaś 76.
4:1 - Alex Tyszczak 80.
5:1 - Piotr Makowski 86.
6:1 - Rafał Jędrzejczyk 87.