Drużyna Rakowa zaprezentowana!

To był wyjątkowy wieczór! W Centrum Kongresowo-Szkoleniowym zaprezentowano drużynę Rakowa, która wiosną będzie walczyła w Nice 1 Lidze.

Impreza rozpoczęła się od krótkiego występu zespołu Rockodyl. Następnie na scenie pojawiła się dwójka prowadzących Paulina Chylewska i Marcin Feddek. Dziennikarze Polsatu Sport po kolei zapraszali na scenę piłkarzy. Najpierw pojawili bramkarze, następnie zawodnicy z pola. Na końcu zaproszono zawodników, którzy do Rakowa przybyli w zimowym okienku transferowym, w tym powracającego na Limanowskiego Mateusza Zacharę. 

W międzyczasie licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć prezentację multimedialną podsumowującą rok 2017, a swoje "pięć minut" miała także Akademia Raków.  Na scenę zaproszono młodych zawodników ze szkółki, a jeden z nich otrzymał od Rafała Figla opaskę kapitańską. Mamy nadzieję, że wkrótce ci piłkarze będą stanowić o sile dorosłego Rakowa. 

Kibice głośnymi okrzykami kilkukrotnie wsparli bohaterów dzisiejszego wieczoru. W Centrum Kongresowo-Szkoleniowym na dzisiejszym evencie pojawili się także parlamentarzyści, władze miasta, sponsorzy RKS-u, a także ludzie sportu i biznesu z Częstochowy i regionu. Całą imprezę zakończył ponowny koncert zespołu Rockodyl. 

- Na pewno była fantastyczna zabawa. Chcieliśmy podziękować kibicom za wsparcie. Ten dzień nie zaczął się miło ze względu na wyniki sparingów, ale na pewno dzisiejszy wieczór osłodził nam wydarzenia z rana. Teraz już tylko skupiamy się na meczu z Chojniczanką i wznowieniem rozgrywek Nice 1 Ligi - powiedział na gorąco Jakub Łabojko