Dušan Kuciak przedłużył kontrakt z Rakowem

Słowacki bramkarz, Dušan Kuciak podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2025 roku.

Doświadczony golkiper na Limanowskiego 83 trafił w kwietniu 2024 roku roku na zasadzie transferu medycznego. Kuciak zanotował jeden występ w czerwono-niebieskich barwach w spotkaniu z Górnikiem Zabrze. 

 

- Jestem bardzo wdzięczny za możliwość kontynowania kariery w barwach Rakowa. Nie mogę doczekać się współpracy z trenerem Markiem Papszunem. W zeszłym sezonie nie udało nam się osiągnąć celu, dlatego tym bardziej zależy mi, żebyśmy w tym sezonie razem osiągnęli sukces. Mam swoje cele, ale nie chcę o nich mówić głośno. Chcę wykorzystać moje doświadczenie dla dobra Rakowa i pomagać drużynie w rozwoju, bo dla mnie drużyna zawsze jest najważniejsza - powiedział Dušan Kuciak. 

 

- Miło nam poinformować, że podpisaliśmy kontrakt z Dušanem na kolejny sezon. Od momentu przyjścia do nas miał pozytywny wpływ na naszą szatnię i wykazywał się profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Ponieważ jego kontrakt dobiegał końca, byliśmy zdeterminowani, aby go zatrzymać. Dušan nie tylko doda sporo doświadczenia do naszej ekipy bramkarzy, ale także bedzie mentorem dla młodszych zawodników na jego pozycji - komentuje dyrektor sportowy, Samuel Cárdenas.

 

Dušan, powodzenia w nowym sezonie!

 

#KUCIAK2025