Dzień Dziecka na Rakowie! 3 czerwca spotkajmy się przy Limanowskiego

W najbliższą sobotę ponownie spotkamy się przy L83 podczas Dnia Dziecka na Rakowie!

Dla wszystkich kibiców, szczególnie tych najmłodszych przygotowaliśmy wiele atrakcji, które sprawią, że nikt nie będzie się nudzić, a sobotnie popołudnie przy Limanowskiego 83 zapamięta na długo. 

 

Tego dnia po raz kolejny otworzymy dla Was miejsca, które w trakcie sezonu dostępne są tylko dla zawodników oraz trenerów. Zaprosimy Was między innymi do budynku klubowego, gdzie będziecie mogli zobaczyć szatnię pierwszej drużyny.

 

Wszyscy kibice będą mogli zrobić sobie zdjęcie z trofeum mistrza Polski oraz złotym medalem wywalczonym w tym sezonie przez naszą drużynę. 

 

Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w nauce pierwszej pomocy oraz zwiedzić karetkę, spędzić dobrze czas na dmuchańcach czy sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy paintballowej. Dzieci będą mogły tworzyć rysunki za pomocą długopisów 3D, w czym pomogą nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12. im. Bolesława Chrobrego w Częstochowie. Ponadto młodzi kibice będą mogli poczuć meczowy klimat, w czym pomoże nam wspólne wykonanie kibicowskich przyśpiewek, które motywują naszą drużynę w walce o kolejne zwycięstwa. Na wydarzeniu pojawią również przedszkola - Niepubliczne Przedszkole Oxford for Kids, Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Świat oraz Niepubliczne Plastusiowe Przedszkole, biorące udział w projekcie Mała Akademia Raków, które przygotują wiele animacji dla najmłodszych.  

 

Dla wszystkich dostępna będzie strefa gastronomiczna, w której znajdą się food trucki, wata cukrowa, popcorn oraz inne przekąski. Otwarty będzie również Raków FanStore, w którym dostępna będzie mistrzowska kolekcja. 

 

Podczas wydarzenia nastąpi rozdanie nagród dla zwycięzców trzeciej edycji konkursu plastycznego "Raków Oczami Dzieciaków" organizowany przez klub, Centrum Handlowe "Jagiellończycy" oraz Stowarzyszenie Kibiców “Wieczny Raków”.

 

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 10:00. Wejście na teren stadionu odbędzie się główną bramą od ulicy Limanowskiego 83 oraz od strony pętli tramwajowej. Impreza potrwa do godziny 16:00. Wstęp wolny!