Dzień kota z Rakowem

W dniu meczu Rakowa Częstochowa z Piastem Gliwice wypada Dzień Kota. To idealna okazja, żeby odwiedzić częstochowskie schronisko i zastanowić się nad adopcją zwierzaka.

W schronisku przy ul. Gilowej, na adopcję czeka 39 kotów. Niektóre z nich przebywają tam już trzy lata. Dzień Kota jest idealną okazją, żeby zastanowić się nad przygarnięciem czworonoga. Ekler, Ramen i Laluś to jedne z tych zwierzaków, które najdłużej czekają na nowy dom.

 

Oprócz tego, w dniu spotkania będzie prowadzona zbiórka produktów na rzecz schroniska. Najbardziej potrzebna jest mokra karma. Warto zwrócić na jakość dostarczanych produktów. Marki, z których najczęściej korzysta częstochowskie schronisko to:  Animonda, Smilla, Dolina Noteci, Feringa. Do tego potrzebne są: środki czystości, płyny do mycia naczyń, podłóg i papiery na dużych rolkach. Z okazji Dnia Kota, można wspomóc także psy przebywające w częstochowskim schronisku. Te najbardziej ucieszą się z karmy typu: Gastro Intestinal.

Produkty dla zwierząt będzie można zostawić od godziny 10:00 w kasie stadionu przy ul. Limanowskiego 83, w sklepie Medalik w Centrum Handlowo-Usługowym "Jagiellończycy" oraz przy al. Kościuszki 18/20

 

Spośród 39 kotów, ta jedenastka najdłużej czeka na adopcję:

 

Ekler: LINK

Laluś: LINK

Bursi: LINK 

Grafit: LINK

Bianka: LINK

Tosia: LINK

Łatek: LINK 

Pestka: LINK 

Benio: LINK 

Disney: LINK

Ramen LINK

 

Wszystkie zwierzęta oczekujące na adopcję można znaleźć TUTAJ.