Dzień Rakowa | Oddaj czerwono-niebieską krew

Mobilny punkt poboru krwi, zdjęcie z Pucharem Polski, czy strefa Freestyle Football - to tylko niektóre z wydarzeń zaplanowanego na sobotę, 9 lipca Dnia Rakowa, który odbędzie się przy Limanowskiego 83. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 14:00.

Zanim w Poznaniu rozbrzmieje pierwszy gwizdek w meczu o Superpuchar Polski, przy Limanowskiego 83 na wszystkich kibiców i mieszkańców Częstochowy czekać będzie moc atrakcji. Tego dnia przyjemne będzie można połączyć z pożytecznym. "Czerwono-niebieska krew" to nie tylko puste hasło, ale i idea, która będzie nam przyświecać przez cały sezon. 9 lipca na parkingu przy Limanowskiego 83 pojawi się specjalny autobus, w którym będzie można oddać krew i tym samym w prosty sposób uratować życie drugiego człowieka.

 

Tego dnia będzie można także wspomóc dwuletnią Hanię, córkę jednego z naszych kibiców, która od urodzenia zmaga się z poważną wadą serca. Jej życie może uratować tylko kosztowna operacja w specjalistycznej klinice w Bostonie. Podczas sobotniego spotkania wszyscy kibice Rakowa będą mogli pokazać, że ich serca nie tylko pompują czerwono-niebieską krew, ale także są olbrzymie i wrażliwe.

  

Ponadto na kibiców czekać będzie specjalna arena do street footballu, dmuchańce, strefa gastronomiczna, w tym między innymi grill, a także stoły do teqball - nowatorskiej krzyżówki piłki nożnej z tenisem stołowym. Będzie także możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Pucharem Polski. Od godziny 9:00 otwarty będzie również Raków FanStore, w którym będzie można nabyć nowe koszulki meczowe oraz inne czerwono-niebieskie gadżety. Od godziny 9:00 otwarte będą również kasy biletowe, w których będzie można nabyć karnety na nowy sezon. 

 

W sobotę, 9 lipca o godzinie 9:00 rozpocznie się także sprzedaż dwupaków na mecz ligowy z Wartą Poznań oraz pucharowy z FC Astana oraz pojedynczy na spotkanie z Wartą. Szczegóły sprzedaży znajdziecie: TUTAJ.