Ekstra Talent – edycja 2022

W sierpniu rusza 7. edycja Projektu Fundacji Ekstraklasy - "Ekstra Talent". Czerwono-Niebieska edycja pucharu odbędzie się 27 sierpnia na boisku w Żarkach. Jest to puchar finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

W tym roku turniej “Ekstra Talent” przeznaczony jest dla zespołów chłopców oraz dziewczynek U-12. Rywalizacja odbędzie się w 18 odsłonach organizowanych przez ekstraklasowe drużyny na przełomie sierpnia i września.  Przy okazji turniejów zbierane będą również dane dotyczące poziomu sprawności fizycznej młodzieży rywalizującej w kategorii U-12. Naukowa część programu realizowana jest we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie. 

 

Częstochowska edycja turnieju będzie odbędzie się w sobotę 27 sierpnia. W turnieju rywalizować będzie docelowo po 8 drużyn składających się z chłopców oraz dziewczynek z rocznika 2011. Ze względu na mecze ligowe odbywające się na boiskach MSP Raków, turniej zostanie rozegrany na stadionie LKS Zielonych Żarki przy ul. Steinkellera 3 w Żarkach.  

 

W wypadku zgłoszenia chęci uczestnictwa, bądź celem zasięgnięcia informacji, prosimy o kontakt z koordynatorem turnieju - Pawłem Nocuniem. Email: [email protected], tel. 695-974-674. Stawkę uczestników kompletujemy do 24 sierpnia

 

Regulamin turnieju dostępny TUTAJ