[#EkstraGierka] Raków zagra z Piastem. Charytatywny mecz pracowników obu klubów

Przed nami #EkstraGierka, czyli wyjątkowy mecz charytatywny, w którym czynny udział wezmą pracownicy marketingu i administracji Rakowa Częstochowa oraz Piasta Gliwice. Jego główną ideą będzie promocja zdrowego stylu życia i wsparcie akcji #EkstraPomoc, która łączy wszystkie kluby PKO BP Ekstraklasy. Historyczny, pierwszy mecz w ramach nowej inicjatywy odbędzie się 28 października o 19:30 na boisku bocznym przy Limanowskiego 83.

Zarówno pracownicy Rakowa jak i Piasta regularnie grają w piłkę amatorsko dla zabawy i podtrzymania dobrej kondycji.

 

Piast wyszedł z inicjatywą. Raków został zaczepiony na Twitterze, a Czerwono-Niebiescy, jako że nie boją się żadnych wyzwań, od razu podjęli rzuconą rękawicę. Podstawową ideą #EkstraGierki jest działalność charytatywna. Pracownicy obu klubów nie tylko zagrają ze sobą, ale też przekażą koszulki z autografami ekstraklasowych piłkarzy na cykliczne organizowaną #EkstraPomoc.

 

Rywalizacja pionów marketingowo-administracyjnych jest kolejnym przykładem współpracy między klubami PKO BP Ekstraklasy. Pracownicy Rakowa i Piasta pokazują, że hasło "Łączy nas Piłka" nie jest tylko wyświechtanym frazesem. Boiskowe zmagania i cała otoczka z pewnością przyczynią się do promocji działań charytatywnych.

 

Wydarzenie to też ciekawa idea propagująca aktywność fizyczną oraz promocję piłki amatorskiej. Parafrazując nazwę popularnego turnieju piłkarskiego dla dzieci pracownicy Rakowa i Piasta wyjdą "zza biurek na stadion".

 

Mecz Rakowa z Piastem odbędzie się w czwartek, 28 października o godzinie 19:30 na boisku bocznym przy Limanowskiego 83. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w szlachetną ideę pomocy!