#EkstraPomoc - Kluby Ekstraklasy wspierają Wiktora Puzdrowskiego

Czas na kolejną odsłonę #EkstraPomoc! Tym razem akcję koordynuje Lechia Gdańsk, która organizuje zbiórkę pieniędzy na leczenie 2-letniego Wiktora Puzdrowskiego, chorującego na nowotwór złośliwy nadnerczy.

W tym celu utworzona została specjalna skarbonka, przez którą kluby Ekstraklasy wspólnymi siłami wesprą leczenia chłopa. Link do zbiórki znajdziecie: TUTAJ

 

Rodzice chłopca są zrozpaczeni, a mama dodatkowo jest w 8. miesiącu ciąży... "Standardowa rodzina – tak myśleliśmy o sobie i tak większość pewnie o nas myślała. Mama, tata, mały synek i kolejny dzidziuś w drodze. Pełnia szczęścia, takiego prostego, które docenia się po stracie… A my straciliśmy wszystko… Spokój, poczucie bezpieczeństwa, radość. Okazało się, że nasz syn, Wiktor, ma złośliwego guza! Nowotwór zaatakował niespodziewanie, rujnując brutalnie nasz świat! Dziś walczymy o życie, pełni strachu, bólu i niepewności… Prosimy, bądźcie z nami, jest tak strasznie ciężko…".

 

Wiktor przechodzi obecnie bardzo ciężkie leczenie standardowym protokołem. Rodzice chcą leczyć chłopca w Polsce, jak najdłużej to będzie możliwe, jednak może się okazać, że tutaj już dla Wikusia nie będzie ratunku… Co chwila słyszymy inne informacje. Łączy je jedno – jest źle… Dlatego zdecydowano się uruchomić zbiórkę na bardzo kosztowne leczenie w Barcelonie, które może być ostatnią szansą na życie. 

 

Wiktora można wesprzeć również, biorąc udział w licytacjach koszulek: TUTAJ.