Emocje w „makro”

Juniorzy starsi Rakowa, na dwadzieścia minut przed zakończeniem meczu z Jastrzębiem przegrywali 1:4, ale mimo to w końcówce zdołali doprowadzić do wyrównania. Dzięki remisowi, częstochowianie wydostali się ze strefy spadkowej i w tabeli zajmują 11. miejsce.
Juniorzy starsi Rakowa, na dwadzieścia minut przed zakończeniem meczu z Jastrzębiem przegrywali 1:4, ale mimo to w końcówce zdołali doprowadzić do wyrównania. Dzięki remisowi, częstochowianie wydostali się ze strefy spadkowej i w tabeli zajmują 11. miejsce. Śląska Liga Juniorów Starszych, Częstochowa RAKÓW – JASTRZĘBIE 4:4 (1:3) 0:1 (12) 1:1 Pląskowski (24) 1:2 (26) 1:3 (31) 1:4 (63) 2:4 Buczkowski (71) 3:4 Buczkowski (72) 4:4 Czyż (79) RAKÓW (1993/1994): B. Borek – Jelonek, D. Borek, Jabłko, Porębiński – Mońka (50. Fajer), Walasek, Jasiurski, Buczkowski – Czyż – Pląskowski. Śląska Liga Juniorów Młodszych, Katowice ROZWÓJ KATOWICE – RAKÓW 0:0 RAKÓW (1995): Łatka – Płatkowski, Dziadczyk, Wiśniewski, Krupa – Marchewka, Barzak (50. Kierat), Woźniak (55. Żurawski), Swatek, Hak – Nowakowski (50. Skowronek). Regionalna Liga Juniorów, Bielsko-Biała PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – RAKÓW 1:2 (0:1) 0:1 Brzęczek (20) 1:1 (50) 1:2 Konieczny (74) RAKÓW (1996): Kościański – Kowalczyk, Trzepizur, Wychowaniec, Wojtyra – Niedbała (60. Konieczny), Malinowski (68. Gonera), Brzęczek, Braksator, Dec – Idziak (77. Karoń).