Fabryka Rowerów nowym sponsorem Rakowa

Z radością informujemy, że do grona sponsorów naszego Klubu dołączyła Fabryka Rowerów - dealer roku TREK 2020 i BONTRAGER 2020.

- Jesteśmy zaszczyceni że możemy dołączyć do grona sponsorów Raków Częstochowa. Myślę, że użytkowanie naszych rowerów pozytywnie wpłynie na formę sportową całego zespołu Czerwono-Niebieskich. Jesteśmy lokalną i rodzinną firmą. Raków to Duma Częstochowy, a łączy nas pasja do tego, co robimy - powiedział Wojciech Kluk, właściciel Fabryki Rowerów.

 

- Cieszymy się, że Fabryka Rowerów dołączyła do grona naszych sponsorów. Umowa została podpisana do końca sezonu, ale liczymy, że to początek owocnej współpracy. Już dziś dziękujemy natomiast za rowery do treningu, które otrzymała pierwsza drużyna - dodała Sylwia Taranek, Key Account Manager Rakowa Częstochowa. 

 

Fabrykarowerów.com to flagowy sklep Trek w Polsce, który sprzedaje rowery marki Trek i Diamant. Obsługuje m.in. kolarską kadrę Polski, wszystkie grupy zawodowe oraz zapaleńców dwóch kółek. Zajmują się sprzedażą, serwisem oraz bikefittingiem - czyli profesjonalnym doborem pozycji na rowerze względem proporcji, czy dysproporcji ciała. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni rowerów która jest czynna cały rok, jak również z rowerów Demo - do testów przed zakupem. Fabrykarowerów.com jest dealerem roku Trek 2019 i 2020 w Polsce.

 

Fabryko Rowerów, witamy w gronie naszych sponsorów i dziękujemy za zaufanie oraz wsparcie!