Felicio Brown Forbes: Chcemy wygrać te grupę

- To dla mnie obfity w bramki sezon, ale najważniejsza jest drużyna. Zależy mi na zwycięstwach i punktach. Jeżeli uda się przy tym dorzucić jeszcze kilka trafień, to będę bardzo szczęśliwy - powiedział w rozmowie przed meczem w Zabrzu napastnik Czerwono-Niebieskich, Felicio Brown Forbes.

W sezonie 2019/2020 nasi piłkarze dwukrotnie zmierzyli się z ekipą z Zabrza. 10 sierpnia 2019 roku podopieczni trenera Marka Papszuna ulegli na Arenie Zabrze 0:1 po samobójczym trafieniu Igora Sapały.

- Przegraliśmy w tym sezonie wyjazdowy mecz z Górnikiem w dość nieszczęśliwych okolicznościach, dlatego będziemy chcieli zrewanżować się za tamto spotkanie - powiedział Felicio. 


Zwycięstwo nad Górnikiem pozwoli Czerwono-Niebieskim powiększyć swoją przewagę w ligowej tabeli.  

- To dla nas mecz o 6 punktów. Jeżeli go wygramy, mamy realne szanse, by zostać na 9 miejscu w tabeli i udowodnić, że jesteśmy najlepszą drużyną w dolnej ósemce Ekstraklasy. To ważne dla nas wszystkich. Zwycięstwo w Zabrzu może nam dać pozytywnego "kopniaka" przed ostatnim tygodniem meczowym w tym sezonie - dodał napastnik.
 

Do końca sezonu 2019/2020 pozostały już tylko trzy spotkania. Raków zmierzy się w nich jeszcze między innymi z ŁKS-em Łódź i Wisłą Płock.


- Do końca rozgrywek zostały trzy spotkania. Wszyscy chcemy osiągnąć w nich jak najlepszy rezultat, by na te krótkie wakacje udać się w dobrych nastrojach. Będziemy skoncentrowani i zdeterminowani, by zwyciężać - pokreślił. 


W 24 spotkaniach PKO Ekstraklasy Felicio zdobył 9 bramek i zanotował jedną asystę. To najlepszy jak dotąd sezon w wykonaniu Kostarykanina.

- To dla mnie obfity w bramki sezon, ale najważniejsza jest drużyna. Zależy mi na zwycięstwach i punktach. Jeżeli uda się przy tym dorzucić jeszcze kilka trafień, to będę bardzo szczęśliwy - zakończył Forbes.