Felicio Brown Forbes nowym zawodnikiem Rakowa!

Siódmym wzmocnieniem “Czerwono-Niebieskich” przed nadchodzącym sezonem LOTTO Ekstraklasy jest Felicio Brown Forbes! Kontrakt z zawodnikiem będzie obowiązywał do czerwca 2020 roku. Klub ma możliwość przedłużenia umowy o kolejny rok.

Brown Forbes to 27-letni napastnik. Urodził się w Berlinie, ale ma także obywatelstwo kostarykańskie. W poprzednich latach grał głównie w Rosji, reprezentując barwy m.in. Amkaru Perm, Anży Machaczkała i Arsienału Tuła. Ubiegły sezon spędził w Koronie Kielce. W 19 meczach w Ekstraklasie zdobył 3 bramki i zanotował jedną asystę. Zaliczył też jeden występ w rozgrywkach TOTOLOTEK Pucharu Polski. Brown Forbes ma na swoim koncie jeden występ w seniorskiej reprezentacji Kostaryki.

 - Poprzedni rok spędziłem w Ekstraklasie. Chcę podzielić się moimi doświadczeniami z drużyną. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy dobry wynik w nadchodzącym sezonie. Jestem silnym i energicznym napastnikiem. Przychodzę do Rakowa, by zdobywać gole i kreować sytuacje dla całego zespołu. Wierzę, że strzelę kilka ważnych bramek, które pomogą naszej drużynie osiągnąć założone cele  - powiedział Brown Forbes.

Felicio, witamy #WRAKOWIE!