Felicio Brown Forbes odchodzi z Rakowa

Na zakończenie okienka transferowego, napastnik Czerwono-Niebieskich Felicio Brown Forbes przenosi się z Rakowa Częstochowa do Wisły Kraków na zasadzie transferu definitywnego.

Reprezentant Kostaryki trafił do drużyny trenera Marka Papszuna w czerwcu 2019 roku. Sezon wcześniej reprezentował Koronę Kielce, w barwach której strzelił 3 bramki i zanotował 1 asystę w 20 występach.

 

Pobyt w Częstochowie był zdecydowanie bardziej udany dla Felicio. W sezonie 2019/20 na boiskach PKO Ekstraklasy pojawiał się 27 razy. W tym czasie zdobył aż 10 bramek dla naszej drużyny i dołożył 1 asystę. Wystąpił także w 2 meczach Pucharu Polski, gdzie strzelił kolejne 2 bramki.

 

W bieżącej kampanii Brown Forbes na boisku w czerwono-niebieskiej koszulce pojawił się raz. W zwycięskim meczu z Zagłębiem Lubin (2:1) zagrał 18. minut, ale nie zdołał zdobyć bramki.

 

Felek, dziękujemy za wszystkie bramki strzelone w barwach naszej drużyny i życzymy powodzenia w nowym klubie!