forBET dalej z Rakowem!

forBET zakłady bukmacherskie w nadchodzącym sezonie 2021/2022 pozostaje Sponsorem Strategicznym Rakowa Częstochowa!

W sezonie 2021/2022 logotyp forBET-u pojawi się na przodzie koszulek meczowych, na sprzęcie reprezentacyjnym oraz na sprzęcie treningowym. Ponadto klub, wspólnie ze Sponsorem Strategicznym zaproponuje kibicom dedykowane oferty, a w trakcie sezonu forBET będzie przygotowywał atrakcje dla naszych fanów także w dniu meczowym.

 

- Miniony sezon obfitował w liczne sukcesy naszego klubu, które były możliwe między innymi dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi forBET. Cieszymy się, że tak duży partner zdecydował się dalej grać z nami. Wierzymy, że następny rok przyniesie kolejne wspólne sukcesy - powiedział Wojciech Cygan, prezes Rakowa Częstochowa.

 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z klubem. Nie może być jednak inaczej jeśli nasze zaangażowanie zbiegło się z fantastycznymi wynikami sportowymi, za które jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich ludzi Rakowa Częstochowa. Pełen profesjonalizm klubu spowodował, że nie mieliśmy wyjścia i z wielką przyjemnością zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą współpracę i w sezonie 2021/2022 nasze logo będzie obecne na przodzie koszulki meczowej Rakowa – powiedział Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET.

 

Pierwszą okazją do zobaczenia logotypu forBET na przodzie koszulki meczowej będzie sobotni mecz z Legią Warszawa. Czerwono-Niebiescy zagrają w wyjątkowych strojach dedykowanych pierwszemu w historii występowi w spotkaniu o Superpuchar Polski. Po nim koszulki trafią na licytacje i akcje charytatywne, z których dochód wesprze fundację "Przyjaciele Rakowa" w realizacji jej statutowych celów.

 

forBET to marka o ugruntowanej pozycji, która mocno wpisała się w rynek polskich, legalnych zakładów bukmacherskich i zdobyła zaufanie tysięcy graczy. Oferuje zakłady na zdarzenia sportowe, zakłady live oraz sporty wirtualne. Za 2020 rok forBET otrzymał branżowe nagrody za Najlepsze Kursy oraz Najlepszy Marketing.

 

Ofertę forBET-u możecie zobaczyć TUTAJ.