forBET zostaje z Rakowem! „Mierzymy wysoko”

Dwa lata to za mało! Firma forBET Zakłady Bukmacherskie przedłużyła umowę z Rakowem Częstochowa i pozostanie Sponsorem Strategicznym klubu w nadchodzącym sezonie. – Razem zdobyliśmy dwa Puchary i wicemistrzostwo Polski, ale mierzymy jeszcze wyżej. W nowej umowie przewidziane jest nawet premia za wygranie Ligi Konferencji – mówi prezes forBETu Paweł Majewski.

Bukmacher pozostanie Sponsorem Strategicznym jeszcze przynajmniej przez rok, zakres świadczeń pozostaje bez zmian – logo forBET znajdzie się na froncie koszulek meczowych i w stałej ekspozycji na stadionie. Sponsor zadba o dedykowane promocje dla kibiców – cały czas mogą oni zakładać konto z kodem RAKOW, co daje dodatkowe korzyści dla gracza i dodatkowe wpływy do budżetu klubu. Wkrótce ruszy też nowa edycja popularnego konkursu „Wtorek koszulek worek”.

 

- Raków to nowocześnie zarządzany klub, który mierzy wysoko. Jako przykład podam szczegół z naszych negocjacji: to na wniosek Rakowa dopisaliśmy do umowy premię za wygranie Ligi Konferencji. Myślę, że w wielu polskich klubach by o tym nie pomyślano. Raków ma ambicje, a takie podejście budzi nasz szacunek Cieszę się, że z takimi partnerami będziemy współpracowali także w nadchodzącym sezonie - chwali prezes Majewski.

 

- Dziękujemy forBETowi za poprzednie dwa lata i za przedłużenie umowy na kolejny sezon. Co tu dużo mówić: my jesteśmy zadowoleni z tej współpracy, kibice także. Z forBETem na koszulce zdobyliśmy kilka trofeów i myślę, że to pomaga budować wspólną tożsamość. Pracujemy dalej i liczymy na dobre efekty – komentuje prezes Rakowa Adam Krawczak. 

 

Raków jest jednym z czterech polskich zespołów, które wystąpią w eliminacjach europejskich pucharów. Lech powalczy o fazę grupową Ligi Mistrzów, a Raków, Pogoń oraz Lechia o Ligę Konferencji. Medaliki, jako zdobywcy Pucharu Polski, do gry wejdą od 2. rundy eliminacji. 

 

Raków to jedyny klub w Ekstraklasie sponsorowany przez forBET. W 1. Lidze bukmacher wspiera Arkę Gdynia i ŁKS Łódź, a w 2. Lidze Motor Lublin. forBET jest legalnym polskim bukmacherem, działającym w oparciu o licencję Ministerstwa Finansów. Na rynku wyróżnia się atrakcyjnymi promocjami, popularny jest zwłaszcza MaxiZysk. 

 

Wszystkie najciekawsze mecze piłkarskie z Polski i zagranicy można obstawiać na stronie www.iforbet.pl oraz w punktach naziemnych forBET.