Fortuna oficjalnym partnerem zgrupowania na Cyprze!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że partnerem biura prasowego podczas tegorocznego zgrupowania Rakowa na Cyprze został sponsor klubu - Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

- Dziękujemy Fortunie za zaufanie i wsparcie. Cieszymy się, że przez najbliższe dwa tygodnie nasza współpraca będzie odbywać się w tak rozbudowanej formule. Dołożymy wszelkich starań, by kibice Rakowa każdego dnia otrzymywali od nas solidną porcję ciekawych materiałów ze zgrupowania. Wierzymy, że nasz wylot na Cypr będzie początkiem jeszcze owocniejszej współpracy z naszym sponsorem w zakresie komunikacji i marketingu - powiedziała Daria Wollenberg, rzecznik prasowy Rakowa Częstochowa. 

 

W ramach naszej współpracy kibice Rakowa sprawdzą między innymi, jak z typowaniem zwycięzców poszczególnych meczów rozgrywanych przez najlepsze drużyny na świecie, radzą sobie piłkarze Czerwono-Niebieskich . 

 

Fortuna jest sponsorem Rakowa od 2017 roku i posiada tytuł oficjalnego sponsora klubu. W rozgrywkach PKO Ekstraklasy Czerwono-Niebiescy występują z logo bukmachera na rękawku koszulki meczowej.