Fotorelacja z otwarcia FanStore Jurajska

W piątek został otwarty nowy sklep mistrzów Polski w Galerii Jurajskiej, a także zaprezentowano trzeci komplet meczowy.

Nowy sklep jest ulokowany na 1. piętrze Galerii Jurajskiej. W ofercie można znaleźć gadżety, odzież i wiele innych produktów w klubowych barwach. Sklep jest znacznie większy od wcześniejszego. Zyskał też piłkarski klimat dzięki nowoczesnemu wystrojowi. Warto podkreślić, że nowy sklep Mistrzów Polski powstał we współpracy ze sponsorem technicznym, adidas.

 

 

W piątek kibice mogli też po raz pierwszy zobaczyć trzeci komplet strojów. Już w ubiegłym sezonie wyrwaliśmy się ze wszelkich schematów, zdobywając pierwsze w swojej historii mistrzostwo Polski. Teraz prezentujemy nowe stroje w fioletowym kolorze, który powstał z połączenia z klubowych barw, a więc koloru czerwonego i niebieskiego. Złote elementy nawiązują natomiast do sukcesów, z których cieszyliśmy się w minionych sezonach.

 

Kliknij TUTAJ, żeby kupić trzecią koszulkę mistrzów Polski.

 

Otwarcie FanStore Jurajska i prezentacja trzeciego kompletu były elementami kilkugodzinnego eventu podczas, którego kibice mogli zrobić sobie zdjęcia z Zoranem Arseniciem oraz Adrianem Gryszkiewiczem, a także zebrać autograf od piłkarzy Rakowa. Nie mogło zabraknąć rycerza Medalika. Oprócz tego przygotowane były zabawy z trenerem Małej Akademii Raków, stoiska VR oraz do gry w FIFA 23.

 

Kliknij TUTAJ, żeby zobaczyć fotorelację z otwarcia FanStore Jurajska.