Fran Tudor podpisał nowy kontrakt z Rakowem!

Fran Tudor podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2027 roku!

Chorwat na Limanowskiego 83 trafił w grudniu 2019 roku. Debiut w czerwono-niebieskich barwach zaliczył 8 lutego 2020 roku w meczu z Lechem Poznań, a swoją pierwszą bramkę zdobył 4 lipca tego samego roku w spotkaniu z Zagłębiem Lubin. W sierpniu 2022 roku rozegrał 100 mecz w koszulce Rakowa. Łącznie w zespole Medalików zanotował dotychczas 118 występów, zdobywając 8 bramek i zaliczył 27 asyst.

 

27-latek w ostatnich dwóch sezonach wspólnie z drużyną dwukrotnie świętował Puchar oraz Superpuchar Polski, a także wicemistrzostwo kraju. W obecnym sezonie Chorwat ma na swoim koncie 24 występy, w których trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców oraz dorzucił 6 asyst. 

 

- Chcę powiedzieć wszystkim kibicom, że będę dalej dawał z siebie wszystko. Dziękuję za wsparcie, które otrzymałem przez ostatnie trzy lata. Cieszę się, że podpisałem kontrakt do 2027 roku. Mam nadzieję, że nadal będę czuł od Was taką samą energię i miłość - powiedział Fran Tudor. 

 

Fran to dla nas bardzo ważny zawodnik, którego uniwersalność i inteligencja boiskowa pozwalają nam na różne warianty gry. Cieszymy się, że zostaje z nami na dłużej, że zdecydował się na podpisanie wieloletniego kontraktu, ponieważ pokazuje to, że idziemy w dobrym kierunku i tworzymy bardzo dobre środowisko dla rozwoju piłkarzy.  Wierzymy, że kolejne udane występy Frana dadzą wiele radości kibicom i przyczynią się do realizacji naszych celów na ten sezon oraz kolejne - mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.

 

Fran, gratulujemy nowego kontraktu i życzymy kolejnych sukcesów!

 

#TUDOR2027