Galeria Jurajska naszym sponsorem. Powstanie sklep Rakowa!

Raków Częstochowa pozyskał nowego sponsora. Została nim Galeria Jurajska. Na pomocy porozumienia właśnie na terenie największej galerii handlowej w regionie powstanie oficjalny sklep RKS-u.

- Myślę, że ta wiadomość ucieszy wszystkich kibiców. W tak prestiżowym miejscu w naszym mieście wszyscy fani będą mogli zakupić pamiątki, a także inne gadżety Rakowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy i faktu, że Galeria Jurajska dołączyła do grona sponsorów klubu. Mogę zapewnić, że sklep będzie miał nowoczesny wygląd, ale wizualizacji nie zdradzimy - niech to będzie niespodzianka. Termin otwarcia sklepu też trzymamy jeszcze w tajemnicy, ale jest on już bardzo bliski. Z okazji tego wydarzenia na pewno przygotujemy dla kibiców wiele atrakcji - mówi prezes Janusz Żyła.

W naszym sklepie oprócz gadżetów Rakowa będzie można nabyć także bilety i karnety na domowe mecze naszej drużyny.

Galeria Jurajska to największe centrum handlowe w Częstochowie. Dzięki interesującej i zróżnicowanej ofercie handlowo-rozrywkowej należy także do najchętniej odwiedzanych tego typu obiektów w regionie. Co roku zakupy robi tutaj blisko 7 milionów osób. Do galerii przyciąga zarówno bogata oferta sklepów z ubraniami i dodatkami, jak również m.in. ciekawa oferta wyposażenia wnętrz, zdrowia i urody, dla dzieci, spożywcza czy multimediów. W galerii mieści się także kilkanaście restauracji i kawiarni, a także nowoczesna i wygodna strefa gastronomiczna. Znajdą dla siebie tutaj także coś fani filmu – galeria posiada wielosalowe kino Cinema City, a także fani sportu – w galerii mieści się studio fitness Calypso. Największa galeria w mieście także unikalne tereny rekreacyjne i wypoczynkowe – w tym nowoczesny ogród miejski nad bulwarami Warty oraz dwa plenerowe boiska do siatkówki plażowej.