Giannis Papanikolaou: mam nadzieję, że zakończymy ten rok dwoma zwycięstwami

Przed Czerwono-Niebieskimi dwa ostatnie mecze w 2021 roku. Przy Limanowskiego 83 w najbliższych dniach będziemy mierzyć się z Górnikiem Zabrze oraz Jagiellonią Białystok. Przed emocjonującym finiszem roku porozmawialiśmy z Giannisem Papanikolaou.

Giannis, w ostatnim meczu wygraliśmy z Piastem Gliwice. To było ważne zwycięstwo w szalonym meczu.

 

- Tak jak powiedziałeś, to było dla nas ważne zwycięstwo. Jesteśmy drużyną, która zawsze walczy do ostatniej chwili i udowodniliśmy to po raz kolejny. Jesteśmy pewni siebie i zawsze gramy, aby wygrać.

 

Ty niestety nie mogłeś zagrać w tym meczu. Jak oceniasz to spotkanie z wysokości trybun?

 

- Nie mogłem zagrać w tym meczu i to było dla mnie trudne. Obserwowanie drużyny z trybuny i brak możliwości pomocy zespołowi, wprawiało mnie w zdenerwowanie. 

 

Czy ta wygrana jeszcze bardziej was wzmocniła?

 

- Uważam, że nasza drużyna jest naprawdę silna i dobrze przygotowana do walki z każdym przeciwnikiem.

 

W środę zagramy z Górnikiem Zabrze, który jest ostatnio w dobrej formie. Jakiego spotkania się spodziewasz? 

 

- W środę mamy kolejny bardzo ważny mecz. Odpowiednio przygotujemy się do tego spotkania i znów będziemy walczyć o 3 punkty. 

 

Dobrze radzimy sobie na swoim stadionie przy wsparciu naszych kibiców. Liczysz na 6 punktów na finiszu 2021 roku? 

 

- Tak jak powiedziałem, w każdym meczu gramy, aby wygrać, dlatego mam nadzieję, że zakończymy ten rok dwoma kolejnymi zwycięstwami. Teraz musimy skupić się wyłącznie na meczu z Górnikiem, który już w środę. Mecz po meczu będziemy walczyć dalej. 

 

Bilety na to spotkanie można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com, a także stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00 oraz kasie biletowej przy Limanowskiego 83 od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 - 20:00, a w środę od 9:00 do rozpoczęcia meczu.