#GMINAKIBICUJE czyli… Rozpoczynamy nowy, czerwono-niebieski cykl!

W tygodniu poprzedzającym mecz Raków Częstochowa - Arka Gdynia rozpoczynamy cykl „Gmina Kibicuje”. To nowy projekt społeczny, w którym poprzez promocję sportu i zdrowego trybu życia zachęcamy mieszkańców poszczególnych gmin do kibicowania Czerwono-Niebieskim z trybun GIEKSA Areny.

Projekt rozpoczynamy w gminie Rędziny. To właśnie tam, już od początku tygodnia intensywnie promujemy sobotnie starcie Rakowa z Arką (14.09, g. 15.00). Miło będzie spotkać sąsiadów na meczu, prawda? A jeszcze milej wspólnie wybrać się na stadion! Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy dedykowany sektor na trybunie D i bilety w promocyjnej cenie 15 złotych. Co zrobić, aby uzyskać zniżkę? Na adres [email protected] wyślij nam swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL + adres zamieszkania), a my wytłumaczymy Ci jak wykorzystać rabat. 

 

Ale to nie koniec. Wspólnie z naszymi piłkarzami oraz trenerami odwiedzimy placówki edukacyjne w poszczególnych gminach, gdzie w ramach projektu będziemy promować zdrowy tryb życia. Podczas spotkań w szkołach najmłodsi mieszkańcy otrzymają od nas vouchery, które zamienią na wejściówki na mecz.

 

To co? Widzimy się #NaStadionie?