[Grali nasi] Miguel Luís ponownie w wyjściowym składzie Warty

Na boiskach Ekstraklasy i II ligi w miniony weekend pojawiło się trzech zawodników Rakowa wypożyczonych do innych klubów.

Miguel Luís ponownie pojawił się w wyjściowej jedenastce Warty Poznań, która w meczu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy zremisowała na wyjeździe 1:1. Portugalczyka w 84. minucie spotkania zastąpił drugi zawodnik Czerwono-Niebieskich, Jordan Courtney-Perkins. Poza kadrą poznańskiej drużyny znalazł się natomiast Daniel Szelągowski leczący uraz, którego doznał w meczu z Legią Warszawa.

W niedzielę o pierwsze punkty w rundzie wiosennej Fortuna I Ligi zagrała drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała. "Górale" zremisowali bezbramkowo z GKS-em Tychy, a spotkanie na ławce rezerwowych spędził Daniel Mikołajewski.

W miniony weekend piłkarską wiosnę zainaugurowały także kluby eWinner II ligi. W podstawowej jedenastce znalazł się Piotr Owczarek, który razem z Pogonią Grodzisk Mazowiecki rywalizował na wyjeździe z Wisłą Puławy. 19-latek spędził na boisku 45 minut, a jego zespół przegrał 2:4.