[Grali nasi] Miguel Luís w wyjściowym składzie Warty

Na boiskach Ekstraklasy, I i II ligi w miniony weekend pojawiło się trzech zawodników Rakowa wypożyczonych do innych klubów.

Wiele powodów do zadowolenia w miniony weekend miał Miguel Luís. Portugalczyk ponownie pojawił się w wyjściowym składzie Warty Poznań, która na własnym boisku wygrała 1:0 z Cracovią. 23-latek spędził na boisku 63 minuty. Zwycięstwo poznanian z ławki rezerwowych oglądał Daniel Szelągowski, a poza składem meczowym znalazł Jordan Courtney-Perkins

W minionym tygodniu 2 występy w rozgrywkach Fortuna I Ligi w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała zanotował Daniel Mikołajewski. Popularny "Miki" rozegrał 29 minut w przegranym 1:2 meczu z Koroną Kielce oraz zaliczył pełne 90 minut w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Resovią Rzeszów.

Sporo pracy w ostatnim tygodniu miał także Piotr Owczarek, który przebywa na wypożyczonie w Pogoni Grodzisk Mazowiecki. 19-latek rozegrał 2 pełne spotkania w eWinner II Lidze przeciwko Pogoni Siedlce (1:2) oraz Motorowi Lublin (0:1).