[Grali nasi] Trzy występy Czerwono-Niebieskich

Miniony weekend przyniósł kolejne występy piłkarzy wypożyczonych z Rakowa. Tę serię gier najlepiej będzie wspominał tercet w Poznaniu. Warta wygrała 2:1 z Górnikiem Zabrze.

W meczu 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy Warta Poznań podejmowała w Grodzisku Wielkopolskim Górnik Zabrze. Od pierwszej minuty na boisku występował Miguel Luis. Portugalczyk został zmieniony w 72. minucie, a w jego miejscu pojawił się Jayson Papeau. W końcówce spotkania pojawił się Jordan Courtney-Perkins, który zastąpił Dawida Szymanowicza. W kadrze meczowej zabrakło Daniela Szelągowskiego.

Podbeskidzie Bielsko-Biała, do którego jest wypożyczony Daniel Mikołajewski, uległo 2:4 Puszczy Niepołomice w meczu 23. kolejki Fortuna I Ligi. Obrońca Rakowa pojawił się na boisku w 84. minucie.

W rozgrywkach eWinner II ligi Pogoń Grodzisk Mazowiecki przegrała 1:4 z Ruchem Chorzów. Piotr Owczarek oglądał występ kolegów z wysokości trybun.