Grali nasi wychowankowie

Miniona kolejka T-Mobile Ekstraklasy nie była zbyt udana dla naszych wychowanków. Z drużyn, w których występują byli piłkarze Rakowa, wygrało tylko Podbeskidzie.

Ekipa z Bielska-Białej pokonała na własnym stadionie Lechię Gdańsk (prowadzoną przez trenera Jerzego Brzęczka) 1:0. Niestety w tym spotkaniu nie wystąpili Artur Lenartowski i Piotr Malinowski.

Maciej Gajos i jego Jagiellonia Białystok zremisowała z bydgoskim Zawiszą 0:0. Gajos rozegrał pełne 90 minut.

Podziałem punktów zakończyło się również spotkanie Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (1:1). Maksymilian Rogalski wystąpił w całym meczu i ujrzał żółtą kartkę.

Adrian Klepczyński przyzwyczaił nas do regularnych występów w barwach Piasta Gliwice. Nie inaczej było tym razem. Popularny „Klepa” ponownie zaliczył 90 minut i podobnie jak Rogalski ujrzał żółty kartonik. Piast bezbramkowo zremisował z Wisłą Kraków.

Powodów do zadowolenia na pewno nie ma Mateusz Zachara. Górnik Zabrze przegrał 0:3 w Poznaniu, z Lechem. Zachara został zmieniony w 67 minucie przez Konrada Nowaka.

Legia II Warszawa, w której trenerem jest Jacek Magiera, wygrała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 4:1. Druga drużyna aktualnych mistrzów Polski w III lidze grupie łódzko-mazowieckiej zajmuje 6 miejsce w tabeli.