Grali wypożyczeni zawodnicy

Sebastian Musiolik i Jakub Apolinarski wystąpili w meczach ligowych swoich drużyn.

"Musiol" w pojedynku Pordenone z Empoli przebywał na boisku do 66. minuty. Wtedy został zmieniony przez Karlo Buticia. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem, co przerwało serię trzech kolejnych spotkań, w których Sebastian wpisywał się na listę strzelców. Pordenone, do którego wypożyczony jest nasz napastnik zajmuje 10. miejsce w Serie B.

Z kolei Jakub Apolinarski wszedł z ławki dla rezerwowych w 61. minucie konforntacji GKS-u 1962 Jastrzębie z GKS-em Bełchatów. Górą była ekipa "Apo", która wygrała z bełchatowianami 3:2. Warto podkreślić, że w tym spotkaniu dwa gole dla Jastrzębian zdobył wychowanek Rakowa - Daniel Rumin. Jakub Bator wypożyczony do GKS-u Bełchatów tym razem nie znalazł się w meczowej osiemnastce.

GKS Jastrzębie w Fortuna 1 Lidze zajmuje 15. miejsce z dorobkiem trzynastu punktów. Z kolei drużyna, w której aktualnie gra Bator plasuje się oczko wyżej (14. punktów).