Harmonogram gier drużyn Akademii [11-13.09]

W nadchodzący weekend nie może zabraknąć spotkań ligowych z udziałem naszej młodzieży z Akademii Raków.

Pierwsze emocje piłkarskie rozpoczną się w piątek, kiedy zespół U-9 w Kościelcu zmierzy się z tamtejszym LOT-em. Początek spotkania o godzinie 17.

 

W sobotę na Limanowskiego 83 będziemy świadkami trzech meczów. Preludium do spotkań Centralnej Ligi Juniorów będzie konfrontacja zespołu U-10, który zagra z Victorią Częstochowa. Następnie w samo południe podopieczni trenera Sebastiana Rybaka zagrają w ramach CLJ (U-17) z Zagłębiem Lubin. Z kolei o 15 przeciwnikami czerwono-niebieskich z grupy U-15 będzie Chrobry Głogów. Ten mecz odbędzie się również w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. 

 

Ten sam dzień przyniesie nam również trzy pojedynki wyjazdowe. Zespół U-12 stanie przeciwko UKS Jaworzno - początek o godzinie 9. Natomiast godzinę później rozpoczną się spotkania drużyn U-13 i U-14, które zagrają odpowiednio z Piastem Gliwice oraz Odrą Wodzisław. 

 

O godzinie 12. w niedzielę o kolejne zwycięstwo w 1. lidze wojewódzkiej powalczą nasi najstarsi zawodnicy z U-19. Przeciwnikiem drużyny Roberta Brzezińskiego, która na swoim koncie ma sześć wygranych będzie Podbeskidzie. Zespół z Bielska-Białej w minioną środę pokonał Ruch Chorzów S.A. (pierwsza strata punktów w lidze), więc częstochowian czeka niełatwe zadanie. Natomiast o 16 zespół U-16 (także komplet zwycięstw) zagra z ROW-em Rybnik.

 

Harmonogram meczów ligowych Akademii Raków:

 

Piątek:
LOT Kościelec - Akademia Raków (U-9) godz. 17

 

Sobota:
UKS Jaworzno - Akademia Raków (U-12) godz. 9

Piast Gliwice - Akademia Raków (U-13) godz. 10

Odra Wodzisław - Akademia Raków (U-14) godz. 10 

Akademia Raków - Victoria Częstochowa (U-10) godz. 10.30

Akademia Raków - Zagłebie Lubin (U-17) CLJ godz. 12

Akademia Raków - Chrobry Głogów (U-15) CLJ godz. 15

 

Niedziela:
Akademia Raków - Podbeskidzie Bielsko-Biała (U-19) godz. 12

Akademia Raków - ROW Rybnik (U-16) godz. 16