Harmonogram meczów ligowych Akademii [9-11.10]

Dziesięć ligowych meczów w nadchodzący weekend rozegrają nasze drużyny z Akademii Raków.

W piątek - tradycyjnie - wystąpią nasze najmłodsze drużyny. W jedynym meczu domowym ekipa trenera Pawła Nocunia zagra z LOT-em Konopiska. Na wyjeździe z kolei wystąpią ekipy U-9 i U-11. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 17. 

 

Sobota przyniesie nam przede wszystkim dwie konfrontacje w CLJ. Na Limanowskiego podopieczni trenera Piotra Lenartowskiego zmierzą się z Rozwojem Katowice. Czerwono-niebiescy będą faworytami tej konfrontacji. Nasi zawodnicy przewodzą tabeli "grupy C RJ". Z kolei Rozwój zajmuje 7. - przedostatnie - miejsce. W pierwszym meczu obu ekip górą byli częstochowianie, którzy wygrali 6:3. 

 

Starsi koledzy z U-17 także zagrają z Rozwojem i też są stawiani w roli ekipy, która powinna zgarnąć pełną pulę. Pod Jasną Górą zwyciężyliśmy 3:1, a w minionej kolejce pokonaliśmy Ruch Chorzów 3:1. W tej konfrontacji dwie bramki zdobył Mateusz Niedziałkowski, który jest najskuteczniejszym zawodnikiem w CLJ U-17, mając na swoim koncie już dwanaście trafień. Początek spotkania o 13.30.


W niedzielę czekają nas dwa mecze wyjazdowe. Drużyna U-19 zagra na wyjeździe z Odrą Wodzisław, a U-16 powalczy o jedenaste zwycięstwo z rzędu w lidze. 

 

Harmonogram meczów Akademii 

 

Piątek:

LKS Kamienica Polska - Akademia Raków (U-9) godz. 17

Zieloni Ziarki - Akademia Raków (U-11) godz. 17

Akademia Raków (U-10) - Lot Konopiska godz. 17

 

Sobota: 

 

Akademia Raków (U-15) - Rozwój Katowice godz. 11 CLJ

Stadion Śląski Chorzów - Akademia Raków (U-13) godz. 12

Zagłębie Sosnowiec - Akademia Raków (U-14) godz. 13

Rozwój Katowice - Akademia Raków (U-17) godz. 13.30 CLJ

 

Niedziela:

 

Odra Wodzisław Śląski - Akademia Raków (U-19) godz. 11

GKS Katowice - Akademia Raków (U-16) godz. 12.30