Historyczne karty Rakowa już w sprzedaży!

Prezentujemy nową grę karcianą, która poprowadzi Was przez stuletnią historię naszego klubu. Zasady są proste, a zabawa przednia! Gra trafiła właśnie do sprzedaży stacjonarnej i internetowej.

Sto lat pięknej historii Rakowa tworzyli zawodnicy, trenerzy i działacze, ale także miejsca, sekcje, wydarzenia i lokalna społeczność. Wiele zdjęć i faktów ujrzy światło dzienne po raz pierwszy. Ta unikatowa kopalnia wiedzy na temat Czerwono-Niebieskich będzie dla Was stałym punktem spotkań towarzyskich i przyniesie wiele radości!

 

ZASADY GRY

 

Gdy już sam będziesz znał wszystkie karty, zagraj nimi z rodziną i przyjaciółmi. Niech jeden z Was wylosuje kartę, drugi rzuci kostką. Na podstawie wylosowanego numeru odczytajcie numer podpowiedzi z karty. Po ilu rzutach odgadniesz hasło? Przekonaj się sam! Liczba graczy oraz punktacja zależy tylko od Waszej wyobraźni.

 

Kup już teraz w Sklepie Rakowa!

 

UWAGA! W dwóch kartach umieściliśmy identyczne podpowiedzi. Dla spostrzegawczych, którzy znajdą te dwie karty przygotowaliśmy niespodzianki. Jeśli je znajdziesz, skontaktuj się z nami: [email protected]

 

Dobrej zabawy!