Hit na Limanowskiego za darmo dla nowych kibiców!

Nie byłeś jeszcze na Rakowie? A może nie byłaś? Ta wiadomość jest dla Ciebie! Przed nami jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów w rundzie jesiennej na Limanowskiego. Do Częstochowy przyjeżdża Odra Opole, a wszyscy nowi kibice będą mogli obejrzeć to spotkanie za darmo!

Wszyscy doskonale wiemy jak prestiżowe dla kibiców jest piątkowe starcie. A czerwono-niebiescy fani zdają sobie sprawę, że przy głośnym dopingu płynącym z trybun naszym zawodnikom gra się znacznie lepiej. Dlatego zależy nam na tym, żeby frekwencja w piątkowy wieczór była jak największa. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę. Każda osoba, która na mecz Rakowa wybierze się po raz pierwszy w życiu, będzie mogła wejść na stadion za darmo!

Masz znajomych, którzy interesują się piłką nożną, a nie gościli jeszcze na Limanowskiego? Nie zwlekaj, zabierz ich na mecz! Spotkanie z Odrą odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 20.30.

Uwaga! Bilety można nabywać w naszym sklepie w Galerii Jurajskiej od wtorku o godzinie 12, do czwartku (w godzinach funkcjonowania Galerii) oraz w kasie MSP Raków w środę i czwartek w godzinach 9-19. W piątek kasa czynna także od godziny 9. Bądźcie z nami!