Hummel nowym sponsorem technicznym Rakowa! Koszulki na sezon 2019/2020 zaprezentowane!

Po 21 latach wracamy do Ekstraklasy. Z ambitnymi założeniami, wiarą w zwycięstwa i sercem gotowym do poświęceń dla klubu. W nadchodzącym sezonie zagramy też w nowych koszulkach.

Koszulki zostały wyprodukowane we współpracy z firmą Hummel, która od nowego sezonu została naszym sponsorem technicznym. 

Stroje, w których Raków Częstochowa będzie grał w PKO Ekstraklasie, nawiązują do koszulki kibiców z sezonu 2004/2005 z charakterystycznym pasem i napisem “Medaliki”. Zachowaliśmy niebieski pas na czerwonej koszulce, a “Medaliki” znajdują się na wewnętrznej stronie kołnierzyka. 

[ZOBACZ FILM PREZENTUJĄCY NOWĄ KOSZULKĘ]

Nasi piłkarze będą grali z wyhaftowaną datą klubu na zewnętrznej stronie kołnierzyków, a na środku wnętrza koszulki znajduje się napis “Oddaję serce za drużynę”. Koszulki zostały stworzone z oddychającego materiału, który da naszym zawodnikom pełny komfort w trakcie meczów ligowych.

Nowy wzór trykotów meczowe to ukłon i podziękowanie dla kibiców za ich wsparcie w powrocie klubu do Ekstraklasy. Teraz będziemy potrzebować Was jeszcze bardziej! Bądźcie zawsze tam, gdzie nasz RKS gra!