Informacja w sprawie pojedynczych biletów na mecz ze Sturmem Graz i przejazdu Kolejami Śląskimi za złotówkę

Sprzedaż niewielkiej puli pojedynczych biletów na mecz fazy grupowej Ligi Europy ze Sturmem Graz rozpocznie się w piątek o godzinie 11:00. Tego dnia wystartuje także sprzedaż biletów na pociąg Kolei Śląskich za złotówkę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Cały czas trwa sprzedaż pakietów na wszystkie trzy mecze Rakowa w fazie grupowej Ligi Europy, które rozegrane zostaną w Sosnowcu na stadionie ArcelorMittal Park. Szczegółowe informacje o cenach, punktach sprzedaży i terminach meczów można znaleźć TUTAJ.

 

Pojedyncze bilety na trybunę Młyn od piątku

W piątek wystartuje sprzedaż pojedynczych biletów na trybunę Młyn, które dystrybuowane będą przez Stowarzyszenie Kibiców "Wieczny Raków" w Sklepie Kibica Medalik przy ul. Kościuszki 18/20 i na stadionie przy ul. Limanowskiego 83 zgodnie z poniższym harmonogramem.

 

Sklep Kibica Medalik przy ul. Kościuszki 18/20:

Piątek: 11:00 - 17:00

Sobota: 10:00 - 14:00

 

Sklep Kibica Medalik przy L83:

Piątek: 14:00 - 18:00

Sobota: 12:00 - 16:00

Niedziela: 13:00 - do ostatniego kibica

 

Zwolnione rezerwacje UEFA i sponsorskie od niedzieli

W niedzielę rozpocznie się otwarta sprzedaż pojedynczych biletów na niewykorzystane miejsca z rezerwacji UEFA i sponsorskich. Wejściówki będzie można nabyć online na stronie BILETY.RAKOW.COM oraz w kasach stadionu przy ul. Limanowskiego 83 od godziny 10:00.

 

Bilety VIP dostępne od czwartku

W czwartek o godzinie 12:00 do sprzedaży trafią bilety VIP na sektory A4-A8 oraz miejsca II i III kategorii z cateringiem (sektory A1 i A2). Będzie można je nabyć online na stronie BILETY.RAKOW.COM oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

 

 

 

Przejazd Kolejami Śląskimi na mecz ze Sturmem Graz za złotówkę

Posiadasz pakiet lub bilet na mecze Ligi Europy? Nie musisz stać w korkach i martwić się o dojazd na stadion w Sosnowcu. Dzięki partnerstwu z Kolejami Śląskimi do dyspozycji kibiców będzie dodatkowy pociąg, na który bilet można kupić za złotówkę! Pociąg przewiezie kibiców przed meczem ze stacji Częstochowa do stacji Sosnowiec Główny (przyjazd ok. 2 godziny przed meczem) i z powrotem na tej samej trasie po zakończeiu meczu. Szczegółowe godziny odjazdów podamy w nadchodzący weekend po wyznaczeniu dokładnego rozkładu przez Koleje Śląskie. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 29 września, wyłącznie w stacjonarnych punktach sprzedaży:

- Raków FanStore na stadionie
- Sklep w Galerii Jurajskiej
- Sklep Kibica Medalik przy ul. Kościuszki 18/20 oraz na stadionie

 

Cena pojedynczego biletu na pociąg wynosi 1 zł. Liczba biletów jest ograniczona. W przypadku ich wyprzedania, zachęcamy do zakupu biletów na regularne linie kursujące na trasie Częstochowa – Sosnowiec Główny w około godzinnych odstępach. Warunkiem zakupu biletu za 1 zł jest posiadanie pakietu lub biletu na mecze Ligi Europy. Pociągi będą dostępne przed każdym meczem fazy grupowej Ligi Europy rozgrywanym w Sosnowcu.

 

Przejazdy autobusowe pomiędzy dworcem Sosnowiec Główny a stadionem ArcelorMittal Park
Dzięki staraniom klubu na dworcu Sosnowiec Główny przy ulicy Kilińskiego na kibiców czekać będą darmowe, czerwono-białe autobusy z oznaczeniem "MECZ". Podczas jednego kursu autobusy mogą zabrać ok 400 osób. Autobusy dowiozą kibiców pod halę przed wjazdem na parking stadionu. Z tego samego miejsca po meczu autobusy wyruszą w kierunku dworca Sosnowiec Główny.