Informacje dla kibiców przed meczem z Lechem

Dla wszystkich kibiców, którzy wybierają się na mecz z Lechem Poznań przygotowaliśmy kilka ważnych informacji organizacyjnych. 

W dniu meczu bilety, które są jeszcze dostępne można kupować w kasie MSP "Raków" oraz w internecie na stronie bilety.rksrakow.pl. Sprzedaż stacjonarna czynna jest od godziny 9. 

Stadionowe bramy zostaną otwarte 2 godziny przed meczem, czyli o godzinie 15.45. Wszystkich kibiców prosimy o wcześniejsze przybycie na mecz. Niestety bramo-furty mają ograniczoną przepustowość, dlatego tuż przed spotkaniem mogą tworzyć się kolejki do wejścia na obiekt. Podobna sytuacja miała miejsce podczas barażu o 1. ligę z Pogonią Siedlce. Wówczas niektórzy kibice na obiekt weszli dopiero około 30. minuty spotkania. 

Nowych kibiców, którzy pierwszy raz pojawią się na Limanowskiego informujemy, że ze względów logistycznych nie jesteśmy w stanie zapewnić tego, aby każdy zajmował miejsce przypisane na biletach. Dlatego tak, aby zająć odpowiednią miejscówkę zachęcamy jeszcze raz do wcześniejszego przybycia na stadion. 

Sektor rodzinny podczas spotkania z Lechem czynny będzie od godziny 16.45. Na najmłodszych czekają gry i zabawy sportowe.

Wszystkich wybierających się na mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Ze względu na ograniczenia parkingowe mogą pojawić się kłopoty z zostawieniem samochodu w dozwolonym miejscu. Tuż po spotkaniu Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie podstawi dodatkowe tramwaje, które odjadą z przystanku "Stadion Raków". Szczegóły ->tutaj<-