Informacje dla kibiców przed meczem z Odrą

Dla wszystkich wybierających się na mecz z Odrą przedstawiamy kilka ważnych informacji. 

W piątek bilety można nabywać w kasie MSP "Raków" od godziny 9, a także w internecie na stronie http://bilety.rksrakow.pl. Zawsze w dniu meczu nie jest prowadzona dystrybucja wejściówek w naszym sklepie w Galerii Jurajskiej. 

Przypominamy o promocji: każda osoba, która wybiera się na mecz Rakowa pierwszy raz w życiu otrzyma darmowy bilet. Wystarczy, że podejdzie do kasy poda swoje dane (numer PESEL oraz imię i nazwisko). Po pozytywnej weryfikacji w naszym systemie sprzedaży biletów zostanie wydana darmowa wejściówka. 

Bramy na stadion zostaną otwarte dwie godziny przed meczem, natomiast wszystkie atrakcje na Sektorze Rodzinnym rozpoczną się o 19.30. 

Tradycyjnie zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na stadion i zakupu wejściówek. Dzięki temu unikniecie kolejek przy kasach oraz bramo-furtach. 

Przed meczem i podczas jego trwania będzie można nabyć oficjalne gadżety klubowe. Nasze stoisko znajduje się w czerwono-niebieskim namiocie zaraz przy głównej bramie wjazdowej. 

Na wniosek Policji piątkowe spotkanie zostało zakwalifikowane jako mecz podwyższonego ryzyka. Dlatego na terenie stadionu nie będzie prowadzona sprzedaż piwa.