Informacje dla kibiców przed meczem ze Stalą Mielec
W dniu meczu bilety można nabywać w kasie MSP "Raków" (czynna od godziny 9) oraz w internecie na http://bilety.rksrakow.pl.
Bramy stadionu zostaną otwarte 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Natomiast atrakcje na Sektorze Rodzinnym zostaną uruchomione o 11.30. Tradycyjnie dla najmłodyszych przygotowaliśmy: dmuchańce, malowanie twarzy, skręcanie baloników i kącik plastyczny. Trenerzy z Akademii Raków zapewnią gry i zabawy piłkarskie (między innymi zostanie rozstawiona bramka z płachtą do celowania).
Na terenie stadionu będzie można skorzystać z naszej oferty cateringowej, w której znajdą się między innymi dania z grilla i zimne napoje.
Przed meczem i podczas jego trwania będzie można nabyć oficjalne gadżety klubowe. Nasze stoisko znajduje się w czerwono-niebieskim namiocie zaraz przy głównej bramie wjazdowej.
Zachęcamy do wczesniejszego zakupu biletów. W ten sposób unikniecie kolejek przy kasach i bramo-furtach.