Informacje dla posiadaczy karnetów przed meczem z Lechem Poznań

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy domowy mecz Czerwono-Niebieskich w PKO BP Ekstraklasie w obecnym sezonie. W niedzielę, 12 września przy Limanowskiego zmierzymy się z Lechem Poznań. Wszystkich karnetowiczów prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

MOŻLIWOŚĆ JEDNORAZOWEJ ZMIANY MIEJSCA

 

Od czwartku, 2 września od godziny 15:00 posiadacze karnetów całosezonowych oraz na rundę jesienną będą mieć możliwość jednorazowej zmiany swojego miejsca na mecz 7. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Lechem Poznań. Taka możliwość będzie dostępna do rozpoczęcia spotkania. 

 

Zmiana miejsca może odbyć się wyłącznie w obrębie danej trybuny, na jaką kibic posiada karnet (z wyłączeniem sektora VIP). Można jej dokonać stacjonarnie od poniedziałku do piątku w kasie stadionu przy ul. Limanowskiego 83 w godzinach 16:00-20:00 oraz w sobotę w godzinach 09:00-19:00, codziennie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej lub online pod adresem bilety.rakow.com.

 

Aby zmienić miejsce drogą internetową, należy:

 

- zalogować się na konto w systemie biletowym

- w zakładce „Twoje konto” odnaleźć opcję „Karnety” i kliknąć w szczegóły przypisanego karnetu

- wybrać nowe miejsce i typ biletu

- zakończyć transakcję i pobrać darmowy, jednorazowy bilet na mecz

 

ZASZCZEPIENI KARNETOWICZE MOGĄ ZWOLNIĆ MIEJSCE:

 

Każdy kibic posiadający karnet na rundę jesienną lub cały sezon 2021/2022 w systemie sprzedaży może zadeklarować, że jest zaszczepiony przeciwko COVID-19. Takie działanie pozwoli na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu wynikającego z obecnych restrykcji sanitarnych, które zezwalają na zapełnienie 50% miejsc na stadionie i tym samym umożliwia zwiększenie puli biletów, które trafią do wolnej sprzedaży na niedzielne spotkanie z "Kolejorzem". Aby to zrobić, postępuj według poniższej instrukcji:

 

1. Zaloguj się w systemie biletowym na bilety.rakow.com

2. Przejdź do swojego konta 

3. Edytuj dane

4. Znajdź zgodę użytkownika i potwierdź, że jesteś zaszczepiony

5. Zapisz! 

 

Powyższy proces można zrealizować także w punktach stacjonarnych:

- w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej

- w kasie biletowej przy Limanowskiego 83

 

ZWOLNIJ MIEJSCE, JEŚLI WIESZ, ŻE NIE BĘDZIESZ NA MECZU

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na najbliższym meczu, powiniem w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu spotkanie z Lechem Poznań więcej kibiców będzia mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. Aby tego dokonać, wystarczą trzy kroki: 

 

1. Zaloguj się w systemie biletowym na bilety.rakom.com

2. Wejdź w swój karnet

3. Przy wydarzeniu zbliżającego się meczu kliknij "anuluj"

 

ODBIERZ KARNET

 

Już 12 września po długiej przerwie będziemy mogli cieszyć się piłkarskimi emocjami we własnym domu - przy Limanowskiego! Kibicom, którzy zakupili karnety na rundę jesienną lub cały sezon 2021/2022, przypominamy o ich odebraniu. Karty kibica czekają na Was w kasie przy Limanowskiego od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00, a w sobotę w godzinach 09:00-19:00 oraz w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00. 

 

Poprzednie karty kibica straciły ważność!

 

SPRZEDAŻ BILETÓW

 

Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań wystartuje w najbliższy piątek, 3 września o godzinie 15:00. Sprzedaż prowadzona będzie stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00 - 22:00, w kasie biletowej stadionu MSP „Raków” od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00 oraz w sobotę w godzinach 09:00 - 19:00, a także drogą internetową pod adresem bilety.rakow.com. Sprzedaż biletów na "młyn" odbywa się w sklepie MEDALIK przy alei Kościuszki 18/20.

 

Cennik biletów:

 

 Trybuna kryta:

- normalny 45 zł

- ulgowy 35 zł

- dziecięcy 15 zł

 

 Trybuna za bramką:

- normalny 30 zł

- ulgowy 25 zł

- dziecięcy 15 zł

 

 Trybuna prosta:

- normalny 35 zł

- ulgowy 30 zł

- dziecięcy 15 zł

*Bilet dziecięcy obowiązuje do 13. roku życia.

 

#wreszciewdomu