Informacje dla posiadaczy karnetów przed meczem z Pogonią Szczecin

W niedzielę, 7 listopada o godzinie 15:00 przy Limanowskiego 83 zagramy z Pogonią Szczecin. Wszystkich karnetowiczów prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

MOŻLIWOŚĆ JEDNORAZOWEJ ZMIANY MIEJSCA

 

Od soboty, 23 października od godziny 10:00 posiadacze karnetów całosezonowych oraz na rundę jesienną będą mieć możliwość jednorazowej zmiany swojego miejsca na mecz 14. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Pogonią Szczecin. Taka możliwość będzie dostępna do rozpoczęcia spotkania. 

 

Zmiana miejsca może odbyć się wyłącznie w obrębie danej trybuny, na jaką kibic posiada karnet (z wyłączeniem sektora VIP). Można jej dokonać stacjonarnie od poniedziałku do piątku w kasie stadionu przy ul. Limanowskiego 83 w godzinach 16:00-20:00 oraz w sobotę w godzinach 09:00-19:00, codziennie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej lub online pod adresem bilety.rakow.com.

 

Aby zmienić miejsce drogą internetową, należy:

 

- zalogować się na konto w systemie biletowym

- w zakładce „Twoje konto” odnaleźć opcję „Karnety” i kliknąć w szczegóły przypisanego karnetu

- wybrać nowe miejsce i typ biletu

- zakończyć transakcję i pobrać darmowy, jednorazowy bilet na mecz

 

ZASZCZEPIENI KARNETOWICZE MOGĄ ZWOLNIĆ MIEJSCE:

 

Każdy kibic posiadający karnet na rundę jesienną lub cały sezon 2021/2022 w systemie sprzedaży może zadeklarować, że jest zaszczepiony przeciwko COVID-19. Takie działanie pozwoli na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu wynikającego z obecnych restrykcji sanitarnych, które zezwalają na zapełnienie 50% miejsc na stadionie i tym samym umożliwia zwiększenie puli biletów, które trafią do wolnej sprzedaży na sobotnie spotkanie z Pogonią. Aby to zrobić, postępuj według poniższej instrukcji:

 

1. Zaloguj się w systemie biletowym na bilety.rakow.com

2. Przejdź do swojego konta 

3. Edytuj dane

4. Znajdź zgodę użytkownika i potwierdź, że jesteś zaszczepiony

5. Zapisz! 

 

Powyższy proces można zrealizować także w punktach stacjonarnych:

 

- w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej

- w kasie biletowej przy Limanowskiego 83

 

ZWOLNIJ MIEJSCE, JEŚLI WIESZ, ŻE NIE BĘDZIESZ NA MECZU

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na najbliższym meczu, powiniem w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu spotkanie z Pogonią więcej kibiców będzia mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. Aby tego dokonać, wystarczą trzy kroki: 

 

1. Zaloguj się w systemie biletowym na bilety.rakow.com

2. Wejdź w swój karnet

3. Przy wydarzeniu zbliżającego się meczu kliknij "anuluj"

 

SPRZEDAŻ BILETÓW

 

Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin wystartuje w najbliższy poniedziałek, 25 października o godzinie 10:00. Sprzedaż prowadzona będzie stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00 - 22:00, w kasie biletowej stadionu MSP „Raków” od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00 oraz w sobotę w godzinach 09:00 - 19:00, a także drogą internetową pod adresem bilety.rakow.com.