Informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz z Radomiakiem Radom

Wracamy do domu! W poniedziałek, 9 sierpnia o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz 4. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Radomiakiem Radom.

Według informacji pozyskanych przez Klub, trybuny kryta, za bramką i prosta zostały dopuszczone do użytku przez nadzór budowlany. Bilety będzie można nabyć online pod adresem bilety.rakow.com oraz stacjonarnie w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00-22:00. Z uwagi na trwające prace budowlane, w najbliższych dniach sprzedaż biletów w kasach stadionu nie będzie prowadzona. 

 

Posiadacze karnetów otrzymają możliwość jednorazowej zmiany swojego miejsca w obrębie danej trybuny (z wyłączeniem sektora VIP). O szczegółach i harmonogramie powyższych zmian poinformujemy w oddzielnym komunikacie 

 

Cennik biletów:

Trybuna kryta:

- normalny 45 zł

- ulgowy 35 zł

- dziecięcy 15 zł

Trybuna za bramką:

- normalny 30 zł

- ulgowy 25 zł

- dziecięcy 15 zł

Trybuna prosta:

- normalny 35 zł

- ulgowy 30 zł

- dziecięcy 15 zł

*Bilet dziecięcy obowiązuje do 13. roku życia.

 

Zgodnie z aktualnymi restrykcjami dotyczącymi pandemii COVID-19 sprzedaż otwarta będzie prowadzona do zapełnienia 50% miejsc na stadionie. Po osiągnięciu tej liczby poinformujemy o możliwościach zakupu biletów wyłącznie przez osoby zaszczepione.

 

Jednocześnie przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów całosezonowych oraz na rundę jesienną. Zapewnij sobie możliwość obejrzenia wszystkich domowych meczów Rakowa w Częstochowie, klikając TUTAJ.


#wreszciewdomu