Informacje organizacyjne przed finałem Fortuna Pucharu Polski

We wtorek, 2 maja na stadionie PGE Narodowy w Warszawie zagramy z Legią Warszawa w finale Fortuna Pucharu Polski. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

Wyjazd autokarowy organizowany przez sponsora klubu, Biuro Podróży „Wesley” odbędzie się o godzinie 10:00 z ulicy Focha. Autokary zostaną podstawione w wyznaczonym miejscu o godzinie 09:40. Szczegóły: TUTAJ.

 

Zbiórka na wyjazd autokarowy organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców "Wieczny Raków oraz wspólny przejazd własnym transportem zaplanowany jest na godzinę 09:30 na parkingu przy M1 na Północy przy ulicy Kisielewskiego. Organizatorzy zachęcają wszystkich udających się własnym transportem, by podróżowali razem z autokarowym konwojem.

 

Kibice, którzy zapisali się na wyjazd pociągiem specjalnym, wyruszą z Dworca Głównego PKP według poniższego rozkładu. Organizatorzy apelują o stawienie się w miejscach zbiórki najpóźniej na 40 minut przed odjazdem pociągu.

 

- pociąg nr 1 odjazd o godz. 8:54;

- pociąg nr 2 odjazd o godz. 10:24;

 

Więcej informacji o wyjeździe pociągów specjalnych oraz autokarowych można znaleźć na fanpage'u Stowarzyszenia Kibiców "Wieczny Raków" - TUTAJ.

 

Pamiętajcie, by mieć ze sobą bilet na mecz, pucharową koszulkę oraz voucher na przejazd!

   

Bramy stadionu na sektor Rakowa otwarte będą od godziny 10:00. Na trybuny neutralne od godziny 14:00. 

 

Pamiętajcie, że miejsca wpisane na bilecie nie są istotne przy zajmowaniu miejsc na trybunach. 

 

Przed stadionem PGE Narodowy przy bramie 10 usytuowane będzie stoisko z gadżetami, na którym znajdziecie między innymi pucharowe szaliki, koszulki meczowe czy czapki, by każdy z nas mógł tego dnia mieć czerwono-niebieskie barwy!

 

Obok parkingu w drodze do bramy wejściowej na PGE Narodowy od godziny 10:00 wystawione będą trzy punkty gastronomiczne.

 

- Burger Po Byku (burgery, frytki belgijskije, napoje)

- Królestwo Ziemniaka (frytki belgijskie, zapiekanki, zakręcony ziemniak na patyku)

- Wrap (tortille oraz wrapy z kurczakiem i wołowiną)

 

Osoby spoza Częstochowy, które nie wymieniły jeszcze voucherów na bilet będą miały taką możliwość w dniu meczu na stadionie od godziny 10:00 do samego meczu na specjalnie przygotowanym stanowisku, które będzie znajdować się przy bramie 10. Zachęcamy, by zrobić to wcześniej i tym samym uniknąć kolejek.

 

Więcej informacji znajdziecie w "Asystencie Kibica" organizatora finału: TUTAJ.

 

#DrogaPoHattrick