Informacje organizacyjne przed meczem z Arisem Limassol

Czas na kolejny emocjonujący wieczór z europejskimi pucharami przy Limanowskiego 83! Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed wtorkowym meczem z Arisem Limassol.

Wszystkie bilety na wtorkowy mecz z mistrzem Cypru zostały wyprzedane. 

 

Karnetowiczom, którzy zakupili bilety na to spotkanie, przypominamy o wygenerowaniu swojego biletu. Można to zrobić poprzez formę wydruku samodzielnego lub formę elektroniczną (bilet w telefonie). Karta kibica na ten mecz nie obowiązuje!

 

W dniu meczowym o godzinie 10:00 wystartuje sprzedaż biletów na mecz 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym zagramy z PGE FKS Stalą Mielec. Szczegóły sprzedaży: TUTAJ.

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Ponownie zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 19:30, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że w tym ważnym meczu gramy razem. Wybierając się na spotkanie, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Od godziny 17:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, której gościem będzie jeden z zawodników Rakowa. Ponadto znajdzie się tam strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. 

 

Jadąc na wtorkowy mecz możecie skorzystać z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. Ze względu na przebudowę alei Wojska Polskiego do stadionu nie będzie dojeżdżać tramwaj numer 3. W jego miejsce zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa numer 03. Ponadto po zakończeniu wtorkowego spotkania na początkowy przystanek na pętli tramwajowej zostaną podstawione dodatkowe autobusy, które wykonają kurs na odcinku "Stadion Raków - Fieldorfa-Nila", obsługując po drodze wszystkie przystanki. 

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi nowe koszulki meczowe, szaliki oraz dedykowane gadżety na mecz z Arisem. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!