Informacje organizacyjne przed meczem z Atalantą BC

Przed nami ostatni mecz w fazie grupowej Ligi Europy. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed czwartkowym meczem z Atalantą BC, który zostanie rozegrany na stadionie ArcelorMittal Park w Sosnowcu.

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na czwartkowe spotkanie. Można je nabyć online TUTAJ, stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w Galerii Jurajskiej. W dniu meczowym od godziny 10:00 wejściówki będą również dostępne w kasie biletowej na stadionie ArcelorMittal w Sosnowcu. 

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. O 20:50 odbędzie się pokaz świateł, który warto zobaczyć. Wybierając się na spotkanie, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Każdy kibic, który zakupi pakiet lub bilet jest zobowiązany do wygenerowania swojego biletu. Można wybrać formę wydruku samodzielnego (bilet PDF) lub formę elektroniczną (bilet w telefonie). 

 

Kibice, którzy wybierają się na mecz własnym transportem będą mieli kilka możliwośći do zaparkowania swoich pojazdów. Szczegóły: TUTAJ.

 

Od godziny 19:00 przy stadionie w Sosnowcu otwarte będą stoiska z gadżetami (przy trybunie A oraz C). Znajdziecie tam między innymi dedykowane gadżety na mecz z Atalantą oraz wiele innych czerwono-niebieskich produktów.  

 

Dla każdego kibica na stadionie czekać będzie bezpłatna herbata. Ponadto w punktach gastronomicznych każdy napój będziecie mogli zamówić w specjalnym kubku. Zadbajmy razem o porządek i środowisko! Kaucja za kubek wynosi 15 złotych. Po meczu możecie go zabrać ze sobą lub oddać w punkcie gastronomicznym. 

  

Bramy na stadionu zostaną otwarte o godzinie 19:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.