Informacje organizacyjne przed meczem z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

W sobotę, 23 października ponownie zagramy przy Limanowskiego 83. Czerwono-Niebiescy zmierzą się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Wszystkim kibicom wybierających się na sobotnie spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W dniu meczowym sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w kasie biletowej stadionu, w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej oraz online na bilety.rakow.com.  

 

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Ponadto informujemy, że po zakończeniu spotkania zostaną uruchomione dwa dodatkowe kursy tramwajów linii numer 3 na odcinku Stadion Raków - Fieldorfa-Nila. Dodatkowe kursy odbędą się w chwili, kiedy tramwaj zapełni się kibicami. Do tych kursów nie będzie obowiązywać rozkład jazdy. Planowane rozpoczęcie dodatkowych kursów rozpocznie się około godziny 14:30. 

 

Wsłuchując się w Wasze głosy, wprowadziliśmy "szybką bramkę" przy trybunie C, przez którą będą mogli wejść posiadacze karnetów. Bramka zaznaczona jest na poniższej mapie.  

 

Wszystkich kibiców zapraszamy do odwiedzin klubowego stoiska z gadżetami, w którym znajdziecie między innymi: koszulki meczowe, koszulki polo, dedykowaną odzież na 100-lecie klubu, szaliki i wiele więcej. 

 

W przerwie sobotniego meczu nasz sponsor strategiczny, forBET rozda Wam 70 klubowych szalików.

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie oraz karnecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 10:30.

 

Prosimy o zapoznanie się z mapką, na której oznaczone są drogi prowadzące na odpowiednie trybuny.

  

 

Do zobaczenia przy #L83! 

 

#wreszciewdomu