Informacje organizacyjne przed meczem z Cracovią

W niedzielę czekają nas kolejne ligowe emocje przy Limanowskiego 83. Czerwono-Niebiescy w meczu 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy zagrają z Cracovią. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

W sprzedaży pozostałe ostatnie bilety na niedzielny mecz. Ich sprzedaż prowadzona jest stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 (10:00-20:00), w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej (10:00-22:00) oraz online na BILETY.RAKOW.COM.

  

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka" przy trybunie A oraz C.

 

Kibiców wybierających się na niedzielny mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32, 35. Po zakończeniu spotkania zostanie uruchomiony dodatkowy kurs tramwaju linii numer 3 na odcinku Stadion Raków – Fieldorfa-Nila. Dla kursu tego nie obowiązuje rozkład jazdy, a przewidywany odjazd z pętli Stadion Raków nastąpi około godziny 17:00 - 17:10.

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie sklep kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Podczas spotkania czynne będą także stoiska z gadżetami zlokalizowane przy trybunie A/VIP oraz C.  

 

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion w celu uniknięcia kolejek przy bramach wejściowych. Pamiętajcie, by na trybunach zajmować miejsce przypisane na bilecie. Bramy na stadion przy #L83 zostaną otwarte o godzinie 13:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Do zobaczenia przy #L83!