Informacje organizacyjne przed meczem z Cracovią

W sobotę wracamy do gry oraz na Limanowskiego 83! Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z Cracovią.

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na sobotnie spotkanie. Możecie je nabyć online TUTAJ oraz stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w Galerii Jurajskiej. W dniu meczowym wejściówki będą dostępne również w kasach stadionu od godziny 10:00. 

 

W dniu meczowym rozpocznie się sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2023/2024. Szczegółowe informacje dostępne są: TUTAJ.

 

W kasach będziecie mogli nabyć również bilety na grudniowe mecze Fortuna Pucharu Polski z Cracovią oraz fazy grupowej Ligi Europy z Atalantą BC. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun. 

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 14:30, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że o kolejne zwycięstwo gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Względem poprzednich meczów przy Limanowskiego 83 zabraknie strefy FanZone, ale w tym samym miejscu pojawi się "Mistrzowska" oraz strefa food trucków. Zapraszamy już od godziny 12:00. Szczegóły: TUTAJ.

 

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi koszulki meczowe, kolekcję adidasa, nowe czapki ziomowe, szaliki oraz wiele innych czerwono-niebieskich gadżetów. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 13:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.