Informacje organizacyjne przed meczem z Cracovią

W środę przy Limanowskiego 83 zagramy o ćwierćfinał Fortuna Pucharu Polski! Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z Cracovią.

W sprzedaży pozostały bilety na środowee spotkanie. Możecie je nabyć online TUTAJ oraz stacjonarnie w Raków FanStore przy Limanowskiego 83 oraz w Galerii Jurajskiej. W dniu meczowym wejściówki będą dostępne również w kasach stadionu od godziny 10:00. 

 

W dniu meczowym rozpocznie się sprzedaż biletów na ostatni mecz w 2023 roku, który rozegramy 17 grudnia z Koroną Kielce. Szczegóły: TUTAJ.

 

W kasach będziecie mogli nabyć również bilety na grudniowy mecz fazy grupowej Ligi Europy z Atalantą BC oraz karnety na rundę wiosenną sezonu 2023/2024. 

 

Dla kibiców posiadających bilet dla karnetowiczów, podobnie jak na mecazch ligowych, dostępna będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun.

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 17:30, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że o awans do kolejnej rundy zagramy razem. 

 

Podobnie jak na poprzednim meczu w miejscu strefy FanZone pojawi się "Mistrzowska" oraz strefa food trucków, która będzie czynna od godziny 16:00. Każdy kibic posiadający bilet będzie mógł skorzystać z 50% rabatu w Mistrzowskiej. Dodatkowo na stadionie czekać będzie na Was bezpłatna herbata.

 

O godzinie 16:00 przy L83 pojawi się Święty Mikołaj, który wręczy najmłodszym kibicom słodkie prezenty. 

 

Kibiców wybierających się na sobotni mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi koszulki meczowe, kolekcję adidasa, nowe czapki ziomowe, szaliki oraz wiele innych czerwono-niebieskich gadżetów. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 16:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.