Informacje organizacyjne przed meczem z Florą Tallinn

We wtorek czekają nas pierwsze emocje w tym sezonie przy Limanowskiego 83. Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z Florą Tallinn.

Mecz z mistrzem Estonii obejrzy komplet widzów przy Limanowskiego 83. Wszystkie bilety przeznaczone dla kibiców Medalików na wtorkowy mecz zostały wyprzedane. 

  

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się meczem od początku. Ponownie zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki. O 19:30, czyli 30 minut przed pierwszym gwizdkiem wspólnie pokażmy, że w tak ważnym meczu gramy razem. Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów. 

 

Na mecz z Florą warto wybrać się wcześniej. Od godziny 17:00 dla wszystkich kibiców dostępna będzie strefa FanZone, której gościem będzie jeden z zawodników Rakowa. Ponadto znajdzie się tam strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. 

  

Kibiców wybierających się na wtorkowy mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Sklep Kibica - Raków FanStore, który zlokalizowany jest w pobliżu pętli tramwajowej obok trybun A i B. Znajdziecie tam między innymi koszulki meczowe, szaliki oraz kolekcję gadżetów dedykowaną meczowi z Florą. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami. 

  

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:00. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

 

Razem po zwycięstwo! Do zobaczenia przy L83!