Informacje organizacyjne przed meczem z Górnikiem

Przed nami kolejne emocje przy Limanowskiego 83! Sprawdźcie najważniejsze informacje organizacyjne przed piątkowym meczem z Górnikiem Zabrze.

Wszystkie bilety na piątkowe spotkanie zostały wyprzedane. W systemie sprzedaży mogą pojawiać się pojedyncze wejściówki ze zwolnień karnetowiczów. 

 

Podobnie jak na poprzednich meczach, do dyspozycji wszystkich posiadaczy karnetów będzie "szybka bramka", która znajduje się przy wejściu na każdą z trybun.

 

Bramy na stadion przy Limanowskiego 83 zostaną otwarte o godzinie 18:30. Pierwszy gwizdek wybrzmi dwie godziny później.

 

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu na stadion, aby emocjonować się tym spotkaniem od początku. Zachęcamy Was do jak najwcześniejszego przybycia na L83 i wsparcia zespołu już od startu rozgrzewki, która rozpocznie się o godzinie 20:00. 

 

Wybierając się na mecz, pamiętajcie o klubowych barwach, by stadion przy L83 nabrał czerwono-niebieskich kolorów.

 

Względem poprzednich spotkań rozgrywanych w tym roku przy Limanowskiego 83, z powodu niesprzyjających prognoz pogody zabraknie strefy FanZone.

 

W związku ze statusem meczu podwyższonego ryzyka, w punktach gastronomicznych będzie sprzedawane wyłącznie piwo bezalkoholowe.

 

Kibiców wybierających się na piątkowy mecz zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Na stadion dojechać można linią tramwajową numer 3 oraz liniami autobusowymi numer 12, 19, 32 oraz 35. 

 

Od godziny 10:00 otwarty będzie Raków FanStore, w którym znajdziecie między innymi koszulki meczowe, nowe bluzy, kolekcję adidas czy szaliki. Sklep będzie otwarty przed, w trakcie i po meczu do ostatniego kibica. Ponadto przy trybunie A/VIP oraz C dostępne będą stoiska z gadżetami.